link

Jak se vedlo Blizzfanu v roce 2017?

  Blizzfan    Poděkování    Bilancování   

Máme za sebou další úspěšný rok a mně nezbývá nic jiného, než se pohodlně usadit a zbilancovat celý předešlý rok. Blizzfan prošel obrovskou proměnou, změnil majitele a stále se snažíme tvořit nové komunity hráčů. Ale všechno pěkně popořádku.

 

Loňský rok byl ve znamení nového redakčního systému a nových vzhledů všech našich webů. Ti, kteří nás navštěvují již nějaký ten pátek, si určitě vzpomenou na starý vzhled, který už potřeboval vyměnit. Díky novému programátorovi jsme se mohli pustit do dlouhého boje a dokončit web dle našich představ. Tím samozřejmě nekončíme, protože, jak jistě víte, již nyní shromažďujeme zpětnou vazbu čtenářů, abychom mohli web posunout zase o další kus dál.

 

Velkou změnou roku 2017 byla také změna majitele celého Blizzfanu. Díky novému majiteli jsme se dokázali posunout na další úroveň a spustit internetový obchod zajímavých věcí. Pokud hledáte originální trička a herní dárky, určitě můžete okouknout GameBrand.cz. Na eshopu naleznete mnoho výrobků, které byly vytvořeny komunitou hráčů. Součástí eshopu jsou také velice žádané nože z hry Counter Strike – Fadecase!.

 

V létě se nám podařilo spustit i další webovou stránku, která se sice nevěnuje hře z dílny Blizzardu, ale rozhodně zaujme mnoho z vás. Counter-Strike.cz je webem, na kterém naleznete všechny potřebné informace o jedné z nejhranějších her světa. Ať už hledáte informace o herních módech, mapách nebo třeba zbraních, vězte, že Counter-Strike.cz je tou správnou stránkou.

 

To vše a mnoho dalšího dodalo redaktorům mnoho sil a energii. Výsledkem snažení celého Blizzfan týmu je neuvěřitelných 1609 nových článků! Nové, ale i naše starší články, byly v loňském roce přečteny více než 1 325 000×. Samozřejmě k tomuto číslu musím dodat i vysvětlení. Přečtení článku se započítá až po několika vteřinách, co jej uživatel otevře.

 

No a jaké články byly minulý rok nejnavštěvovanější? Mám pro vás připravený seznam pěti nejčtenějších článků každého webu.


Wowfan.cz

 1. Knihy Warcraft
 2. BlizzCon 2017 - Nový datadisk nese název Battle for Azeroth!
 3. Hrdinové
 4. Historie Warcraftu
 5. Časová osa

Hearthstone.cz

 1. Návod na Lich Kinga! Decky a guide na všetkých 9 cláss
 2. Jak vytvořit fungující deck
 3. Journey to Un'Goro - oznámení
 4. 2000 Dustu zadarmo! Blizzard kompenzuje bug pri otváraní packov
 5. Knights of the Frozen Throne

Heroesfan.cz

 1. Assassins
 2. Grubby: To overcome Fnatic any time soon seems almost impossible for NA
 3. Lok'Tar Ogar! Garrosh příchází do Nexu
 4. Mopsio: Garrosh looks really broken in Hero League!
 5. Warriors

Overwatch.cz

 1. Rozcestník vydaných komiksů
 2. Overwatch pro nováčky
 3. Overwatch pro začátečníky
 4. Ofenzivní hrdinové
 5. Supporti

Counter-strike.cz

 1. Nože v CS:GO, jejich vzácnost, skiny a ceny
 2. Ranky v CS:GO a jak rank-upovat?
 3. Skiny v CS:GO
 4. Zbraně v CS:GO
 5. Jak ušetřit při nákupu CS:GO skinů?

 

Rád bych vám tímto článkem poděkoval za vaši přízeň a pevně doufám, že se budeme na webu potkávat i v tomto roce. Pokud máte jakoukoli zpětnou vazbu, a to jak dobrou, tak špatnou, budu velice rád, když mi ji napíšete. Můžete využít například komentáře pod tímto článkem, napsal e-mail na adresu danek@blizzfan.cz nebo si mě přidat na Skype (přezdívka Ellendway) a napsat mi to rovnou.

 

 

Za celý tým Blizzfanu,

Vojtěch „Ellendway“ Daněk

Projekt Manažer projektu Blizzfan.cz


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Zio 04.01.2018 03:43

Progress je vždy dôležitý a preto som rád, že to vnímate rovnako a teším sa na ďalšie veci ktoré našej komunite hráčov prinesiete. Minimálne za mňa vám Ďakujem za ďalší prínosný rok.

Esperanta 04.01.2018 09:43

My též děkujeme za trpělivost, protože rozjet nový web nebyla hračka a stále je na něm plno práce. Řekla bych však, že se situace ustálila a už jsme v týmu byli schopni najít správný balanc, abychom byli schopni pokrýt to nejdůležitější. Teď se novinky uklidnily, takže teď půjdeme makat na opravě starých článků.

Ještě jednou díky všem za přízeň!

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet