Ellendway

Ellendway Avatar

ID #8

Informace
JménoVojtěch
PříjmeníDaněk
Registrace28.12.2016
Naposledy online13.02.2019 20:02
Typ účtuUživatel
Stav účtuAktivní
Battle TAGEllendway#2313

O mně

Jsem bývalý správce diskuzního fóra, redaktor, šéfredaktor a momentálně snažící se projektový manažer celého projektu Blizzfan.cz. Ke své práci potřebuji minimálně tři obrovské monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Na Blizzfanu jsem více než devět let a zkusil jsem si snad všechny pozice, které na webech máme. Nyní se ovšem věnuji věcem, které běží v pozadí webu a nejsou až tak úplně vidět. Čas od času napíšu článek na Hearthstone nebo WoWfan, abych si odpočinul od administrativních věcí. Za devět let na Blizzfanu jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když se zrovna nestarám o Blizzfan, snažím se fungovat jako Change Manažer v jedné z docela velkých dopravních společností. Jsem si jistý, že tuto přepravní firmu znáte. Objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour a přepravujeme všechny možné a nemožné balíky. ;)


Tavern Brawl
Tavern Brawl #166 - Too Many Portals
5. 9. 2018 - 10. 9. 2018
ONLINE SERVIS A OBCHOD - všechny náhradní díly na Vaše auto na jednom místě, originální součástky, rychlé doručení. www.AutomobiloveDily24.cz

https://bit.ly/gsp-550-v2
Streameři
Stream datgermia datgermia
ONLINE