Get New Games Cheaper Hottest Deals

Ellendway

Ellendway Avatar

ID #8

Informácie
MenoVojtěch
PriezviskoDaněk
Registrácia28.12.2016
Naposledy online04.03.2019 19:29
Typ účtuUžívateľ
Stav účtuAktívny
Battle TAGEllendway#2313

O mne

Jsem bývalý správce diskuzního fóra, redaktor, šéfredaktor a momentálně snažící se projektový manažer celého projektu Blizzfan.cz. Ke své práci potřebuji minimálně tři obrovské monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Na Blizzfanu jsem více než devět let a zkusil jsem si snad všechny pozice, které na webech máme. Nyní se ovšem věnuji věcem, které běží v pozadí webu a nejsou až tak úplně vidět. Čas od času napíšu článek na Hearthstone nebo WoWfan, abych si odpočinul od administrativních věcí. Za devět let na Blizzfanu jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když se zrovna nestarám o Blizzfan, snažím se fungovat jako Change Manažer v jedné z docela velkých dopravních společností. Jsem si jistý, že tuto přepravní firmu znáte. Objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour a přepravujeme všechny možné a nemožné balíky. ;)


ONLINE SERVIS A OBCHOD - všechny náhradní díly na Vaše auto na jednom místě, originální součástky, rychlé doručení. www.AutomobiloveDily24.cz

https://bit.ly/GB-IP
Streameri
Stream ellienka ellienka
ONLINE

Stream datgermia datgermia
ONLINE