Get New Games Cheaper Hottest Deals

Nejlepší Hearthstone rekordy!

  Rekordy    Top3    Hearthstone   

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká byla největší zbraň, která byla zahraná? Podívejte se na rekordy ze světa Hearthstone!

Nejrychlejší smrt: Smrt v 1. kole za jednu manu

Rekord byl vytvořen hráči Athene a Zykerem.

 

Jak to bylo plánované?

Zyker měl v 1. kole zahrát Innervate následovaný Millhouse Manastorm, zatímco Athene měl zahrát co nejvíce silných spellů.

 

Co se doopravdy stalo?

Athenova startovací ruka byla: Bluegill Warrior, Blessing of Might, Ysera a Lay on Hands. Vyhodil vše až na Lay on Hands, a tak začínal s 2x Lay on Hands, Avenging Wrath a Holy Wrath.

Zyker zahrál Innervate a Millhouse Manastorm, poté Athene zahrál Lay on Hands na sebe a líznul si Blessing of Kings, Alexstrazu a Blessed Champion. Poté zahrál znova Lay on Hands a líznul si 2x Stonetusk Boar a Ysera. Potom zahrál Avenging Wrath na nepřítelova Millhouse Manastorm a pak dal 4 poškození do druhého hrdiny. Dále zahrál Holy Wrath a líznul Holy Wrath. Zahrál další Holy Wrath a líznul Sea Giant tím pádem dal za 10 poškození do hrdiny. Nyní už měl pouze 11 životů. Zahrál Stonetusk Boar a použil na něj Blessing of Kings, Blessed Champion a Blessing of Might, zaútočil na hrdinu a zabil ho.

 

 

Nejvíce najednou vytáhnutých karet: Předpokláno 1003

Toto se povedlo hráčům Poxkajka a HysteriA.

 

Jak to bylo naplánováno?

(A jak se to stalo)

 

Toto je vše předpoklad protože nebyl ukázán žádný set-up. Na stole ležel 5x Lorewalker Cho. Poxkajka hrál Blessing of Wisdom na svého V-07-TR-0N a HysteriA ho hrál na cíl, který nikdy nezaútočil. Tohle nějakou chvíli pokračovalo a pak v posledním kole zkopíroval HysteriA jeho V-07-TR-0Na a zaútočil. Takto líznul 1003 karet.

 

Největší zbraň: 8000 útok (možno nekonečno!)

Rekord se povedl hráči HysteriA.

 

Nebyla potřeba žádná příprava. Odehrálo se to v Rafaam Unleashed souboji. HysteriA zahrál Blingtron 3000, dostal Poisoned Blade a používal Hero Power. Říkal, že by udělal větší, ale nechtěl zabrat moc času.

 

Doufám, že se vám článek líbil a snad jste si našli svůj oblíbený rekord. Pokusíte se nějaký překonat? Napište nám do komentářů!


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Sebastian 07.02.2018 13:16

Jako 730 minut klikat na hero power je masakr, hustej typek

Jax 07.02.2018 06:27

Hmmm.Kde se hrabe v šachu mat 3 tahem :-))) Já viděl snad líznutí max do 100 karet :-() a ten damage je fakt na mašli.V pohodě sundá co bude chtít.Ještě bych chtěl vidět kartu s 8000 životy. :-0

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet