link

Hearthstone HCT World Championship: Den druhý

  HCT    Hearthstone   

Během druhého dne Hearthstone HCT World Championship mezi sebou soupeřily hráči ze skupin C a D. Zde máme krátké shrnutí, jak den probíhal.

Skupina C

cphg3naxih_6f38ea52d6e8a60e5cc48db207e99cedbb1ece31_1556445915_5788.jpg

Ve skupině C se setkali tito hráči: Hunterace,Ike, A83650 a justsaiayn. První zápas mezi s sebou svedli Hunterace a Ike a bylo to celkem jednoznačné. Oba dva hráči si vzájemně zablokovali Warriora. První hru vyhrál Ike se svojí Rogunou, avšak zbytek zápasu už neměl šanci. Hunterace jej pak přejel se svojí Rogunou, Shamanem a Mágem. Zápas tak skončil 3:1.

 

Druhý zápas se pak se pak odehrál mezi A83650 a justsaiyan. I oni si vzájemně zakázali hrát s Warriorem. Tento západ byl však vyrovnanější a napínavý až do konce. Nakonec však A83650 podlehl se skórem 2:3 pro justsaiyan. A83650 bodoval se svým Shamanem a Warlockem, zatímco justsaiyan vítězil se Shamanem, Warlockem a rozhodující zápas mu vyhrála Roguna.

 

Ve finále skupiny se tak setkali Hunterace a justsaiyan. Opět se zápasu nezúčastnil žádný Warrior. Blizzarde, cos to provedl?! Tento zápas vyhrál přesvědčivě justsaiyan a to s poměrem 1:3. Justsaiyan bodoval s Rogunou, Shamanem a Warlockem, zatímco Hunterace zaválel pouze s Mágem.

 

Ve "druhé šanci" se setká pak Ike s A83650, kdy vítěz vyzve Hunterace o postup do semifinále.

Skupina D

auww3pb1n3_75ea05f1e02a5b1cf103cfb1555c684e5a01ff8f_1556445886_4154.jpg

Ve skupině D byla pak tato čtveřice hráčů: Roger, Tyler, bloodyface a Viper. V prvním zápase se utkali Roger a Tyler. Roger se musel obejít bez Warriora, zatímco Tyler pak překvapivě bez Warlocka. Tento zápas byl zcela jednoznačný, neboť Roger zvítězil na plné čáře 3:0. Soupeře zdrtil svým Paladinem, Hunterem a Mágem.

 

Ve druhém zápase svedli souboj bloodyface a Viper. Tito si vzájemně vyautovali Rogunu. Zápas byl pestrý a napínavý až do konce. Nakonec však zvítězil bloodyface poměrem 3:2. Bloodyface vyhrál se svým Hunterem, Mágem a Warriorem. Viper pak urval vítězství pouze s Hunterem a Mágem.

 

Ve finále skupiny se tedy setkali Roger a bloodyface. Rogerovi byl poslán do šaten Mage a bloodyface se musel obejít bez Huntera. Zápas byl napínavý až do samotného konce, kdy vítězství si nakonec připsal bloodyface, když vyhrál 2:3. Bloodyface bodoval s Rogunou, Mágem a Warriorem. Roger pak válel s Hunterem a Paladinem, avšak v mirror matchi, kde se setkali Warrioři, zvítězil bloodyface.

 

Ve "druhé šanci" se pak setká Tyler s Viperem a vítěz si to rozdá o postup do semifinále s Rogerem.

 

To shrnutí druhého dne Hearthstone HCT World Championship. Uvidíme, co přinese ten třetí a nezapomeňte, že sledováním turnaje na Twitchi můžete získat nějaké ty balíčky.

 

Co na to říkáte? Postoupil váš favorit nebo jste se museli spokojit s bídným výsledkem?


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet