Další karta z Curse of Naxxramas: Loatheb

Curse of Naxxramas už je prakticky za dveřmi, ale i tak se Blizzard rozhodl odhalit další z karet, která na nás v netrpělivě očekávaném rozšíření čeká. Takže zanechte příprav a podívejte se na další legendárku, o kterou budete moci usilovat.

Tou je finální boss z Plague Quarter, healery nenáviděný Loatheb. Zatímco předloha z původního Naxxu blokuje všechny healy po určitou dobu, v Hearthstone vám Loatheb připraví jiné horké chvilky především díky tomu, že jeho battlecry zvyšuje cenu soupeřových spellů o celých 5 (!) mana krystalů během následujícího kola.

Pokud rádi hrajete decky, které se spoléhají na spoustu spellů, připravte si kapesníčky.Naposledy upravil/a Astra 18.07.2014 v 20:53:18.

Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Ceris 20.07.2014 16:37

Sakki
Proč by si nezahrál? Ten effekt je pouze na jedno kolo, takže to zas takový problém nebude.
seste kolo Loatheb, sedme kolo utok Loathebem, vraceni Brewmasterem, vyvolani, osme kolo utok Loathebem, vraceni brewmasterem a vyvolani. Vysledek. Pokud nema miracle na stole neco, co Loatheba zabije, muzes ho takhle 3 kola zdrzovat (s jakymkoliv deckem)

Sakki 20.07.2014 16:29

Proč by si nezahrál? Ten effekt je pouze na jedno kolo, takže to zas takový problém nebude.

Ceris 20.07.2014 07:40

Jerryky
Snad to nebude tak horké, protože sám hraji miracle.
nevim, v kterem presne kole se miracle rozjizdi (ale vetsinou tipuju tak v osmem az devatem), ale pokud se Loatheba nezbavi je mozne ze seste, sedme a osme kolo si miracle vubec nic nezahraje (pocitam jenom neutral karty, ne class karty)

Jerryky 20.07.2014 01:20

Snad to nebude tak horké, protože sám hraji miracle.

Terth 18.07.2014 22:53

nechem byť škodoradostný, ale nejaky miracle dostane po hube

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet