Představení slovenských HGG 2018 hráčů

  Global    Games    Slováci   

Stejně jako Česká, tak i Slovenská republika má v Hearthstone Global Games 2018 několik svých zástupců, mezi kterými mohou fanoušci hlasovat. Pokud jste tedy ještě nehlasovali a nevíte, koho přesně zvolit, možná vám pomůže krátký článek, který vznikl ve spolupráci s Petrem "czechcloud" Žaludem.

 

Pokud si chcete přečíst o českém výběru, můžete tak učinit ve článku Představení českých HGG 2018 hráčů.

 

Slovenský výběr

 

 


Martin "martim" Masrna

 • 18 let
 • Košice
 • 1. místo Ygames
 • 1. místo Alza Battlegrounds
 • 3. místo MČR
 • 9. místo playoffs

 

Sociální sítě

 


Braňo "zataro" Štukovský

 • 32 let
 • Trenčín
 • Rank 1 EU Finish
 • Kvalifikace na HCT Tourstop Germany (TOP 16 z 2048)

 

 

 

 

Co o sobě říká Braňo?

„Tu budem teda trochu romantický :D, mojim najväčším úspechom mimo HS je rozhodne  moja úžasná, rovnako herne a športovo zameraná manželka! (tento rok som tiež scoroval solídny výkon na ninja factore k tomu Progamingu sa venujem už dlhé roky na vysokej úrovni. Od nostalgických výsledkov z doby warcraftu 3 cez obdobie kedy som sa živil hraním pokru som zbieral potrebné skúsenosti a skill. Preto si myslím, že som kvalitný reprezentant pre Slovensko, pokladám sa za skúseného hráča Hearthstonu a verím, že moje úspechy na domácej scéne a v zahraničí to potvrdzujú. Rád by som bo boku môjho bývalého spoluhráča a súčasného anchora slovenskej reprezentácie, Martima, doviedol náš team k víťazstvu. “


Jozef "MJKing" Podhájecký

 • 21 let
 • Košice
 • Finish Top 100 legend

 

Sociální sítě

 

Co o sobě říká Jozef?

„Chcem aby sa slovensko dosiahlo lepšie umiestnenie, nemôžeme to nechať čechov zase vyhrať.“


Benjamín "jejbenkojea" Mravec

 • 16 let
 • Košice
 • 5. místo v Legendě
 • TOP 200 na konci března (marec) 2018
 • 3. místo v COOL lize

 

Sociální sítě

 

Co o sobě říká Benjamín?

„Hrám Hearthstone už skoro 3 roky a veľmi ma baví táto hra. Každodenne sa v nej zlepšujem a tento turnaj (HGG), by mi určite veľmi pomohol sa zlepšiť a získať viac skúsenosti. Zapájam sa aj do Heartshtone súťaží a veľa krát sa mi už podarilo hitnúť dobrý rank v legende. Mojou výhodou je, že často si všimnem nejaký play (combo, lethal) ktorý si nikto nevšimne a môže byť veľmi dobrý.
PS: Luckera treba v každom tíme ;)“


Lukáš "Tunak" Petruš

 • 16 let
 • Nitra
 • 2. místo v Alza turnaji v BA
 • 1x v TOP 200
 • 2x v TOP 500

 

Sociální sítě

 

Co o sobě říká Lukáš?

„Hearthstone hravam uz od open bety, komptetetivne som zacal hrat v roku 2014 a prvy turnaj som vyhral v roku 2015, zatial som nic velke nevyhral ale dufam ze sa to coskoro zmeni, kedze vidim zmeny na mojom skille kazdy den, inak si myslim ze na slovensku reprezentaciu kvality mam uz len hlasy potrebujem :D “


Michal "JoŽo" Jozefek

 • 22 let
 • Skalica
 • 1. místo na YGames 2017
 • 4. místo v Tiger Masters 2016
 • Účast na MČr 2017

 

Sociální sítě

 

Co o sobě říká Michal?

„Vždy sa snažím priniesť zaujímavý lineup/zaujímavé decklisty niekedy aj na úkor powerlevelu daného decku, snažím sa dostať súperov do menej hraného matchupu. Občas vytváram memes snažím sa tak trochu pobaviť komunitu a sprostredkovať info inou formou (Hitler video, Martim - Captain Slovensko, Standa a HGG).
Bola by pre mňa česť reprezentovať svoju krajinu v niečom čo ma baví a v čom občas niečo uhrám.“


Marek "cekmara" Šalgovič

 • 20 let
 • TOP 4 na YGames 2017
 • Výhry a TOP 4 v casual turnajích jako UNICON, Ravage Cup a VUT turnaje

 

 

 

Co o sobě říká Marek?

„Kompetetívne zahraničné HS (mety,lineupy,VKVčka) sledujem od začiatku štandartu aj ked HS hrám od closed bety - 16k vyhier v rankede a preferujem agresívne a combo decky - v podstate tie, ktoré sa aj snazia súpera zabiť, lebo rád počítam lethal a chodím face - hlavne s Hufferom a alexstrazou. Reprezentujem nádejny tím Ravage, ktorého dominanatnost na česko-slovenskej scéne sa samozrejme este len ukáze (Kappa). Uvítam hlas od každého, kto má rád Rexxara, netdeckovanie a Leena.“


Tarhona

 • 2. nejlepší slovenských hráč na MČR v jarní seóně.
 • Hearthstone hraje už od beta testování.
 • První turnaje začal hrát již od vydání hry.

 

 

 

 

 


Rastislav "rasttsar" Špakovský

 • 19 let
 • Košice
 • 2. místo v Majstrovstvách Slovenska v Hearthstone
 • TOP 50 v lednu (január) tohoto roku

 

 

 

 

 

Co o sobě říká Rastislav?

„Myslím si o sebe, že som celkom kvalitný hráč, ktorý ide do každej hry s tým,že chce vyhrať. Nemám problém hrať žiadny typ decku a môžem byť hráč prospešný pre náš tím. Ak by ste ma zvolili venoval by som dosť času snahe sa čo najlepšie pripraviť, nič nepodceniť a urobiť pre náš tím maximum.“


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet