link

Figurky a tričko s Blizzfan slevou na Minotaur.cz

Blizzfan vám opět přináší slevu na Heroes of the Storm sběratelské předměty prodávané v obchodě Minotaur.cz. K Nově a Illidanovi se nyní přidává druhá série figurek od Necy, která obsahuje Stitchese, Arthase a Tyraela. Přidejte si je do své sbírky.

 

Get in my belly!

Také jste hladoví po nových sběratelských předmětech do Heroes of the Storm? Jednou z novinek, kterou vám představíme, je aktuálně velmi populární Stitches. Tento hrdina sice není ve světě Warcraftu tak známý, ale díky jeho unikátnímu vzhledu vám nemůže ve sbírce chybět.

STITCHES je k dostání na webu minotaur.cz a speciálně pro vás, naše věrné čtenáře, se k němu váže i krásná sleva ve výši 7 procent. Stačí během objednávky zadat slevový kód "BLIZTAUR" (bez uvozovek).

 

Hail to the King, baby!

The Lich King, dříve známý jako Arthas Menethil, je jedna z nejznámějších postav světa Warcraftu. Nyní máte možnost si Krále lichů i s jeho Frostmournem přidat do své sbírky a vystavit na poličku. Vyskytne se vedle něj zatím jediný zástupce z Diablo univerza, Tyrael?

ARTHAS a TYRAEL jsou k dostání na webu minotaur.cz a speciálně pro vás, naše věrné čtenáře, se k nim váže i krásná sleva ve výši 7 procent. Stačí během objednávky zadat slevový kód "BLIZTAUR" (bez uvozovek).

 

What can I say? I do have the best equipment.

Přesně takovou frází se pyšní Nova. Jak jste na tom vy? Chcete si k figurkám z druhé série objednat i ty dříve vydané? Konkrétně se jedná o Illidana Stormrage a již zmíněnou Novu.

NOVA i ILLIDAN jsou k dostání na webu minotaur.cz a speciálně pro vás, naše věrné čtenáře, se k nim váže i krásná sleva ve výši 7 procent. Stačí během objednávky zadat slevový kód "BLIZTAUR" (bez uvozovek).

 

Feels like old times already…

Raynor by nám rád připomněl, že na trhu jsou i daleko menší figurky než ty od Necy. Na rozdíl od větších kolegů je těchto figurek, pojmenovaných Mystery Mini, prozatím daleko více. Již jste měli možnost o ně s námi soutěžit a několikrát využít slevy na jejich nákup. Dnes vám tuto možnost nabízíme znovu. V krabičce můžete najít například Nazeeba, Kerrigan nebo Diabla.

Heroes of the Storm - Mystery Mini figurky jsou k dostání na webu minotaur.cz a speciálně pro vás, naše věrné čtenáře, se k nim váže i krásná sleva ve výši 7 procent. Stačí během objednávky zadat slevový kód "BLIZTAUR" (bez uvozovek).

 

Heroes of the Storm tričko

Chystáte se na týmový sraz? Máte v plánu streamovat Heroes of the Storm? V tom případě vám jistě nemůže chybět tričko s jeho motivem.

Heroes of the Storm tričko je k dostání na webu minotaur.cz a speciálně pro vás, naše věrné čtenáře, se k němu váže i krásná sleva ve výši 7 procent. Stačí během objednávky zadat slevový kód "BLIZTAUR" (bez uvozovek).


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskusia

Žiadne komentáre
Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet