link

Hearthstone Update - 14.2 - The Dalaran Heist

  Rise of Shadows    The Dalaran Heist    Hearthstone   

Dnes vyšel patch, který do hry přidává spoustu věcí, mezi které patří i nová Adventura pro jednoho hráče! Pojďme se na to všechno podívat.

Nová Adventura pro jednoho hráče - The Dalaran Heist - Bude zpřístupněna 16. května!

Ďábelské úmysly:

Arch-Villain Rafaam sestavil bandu zlomyslných a megalomanských superpadouchů, aby mu pomohli s vykonáním jeho zatím největšího zločinu všech dob - uloupení celého magického města Dalaranu! Jako nevysoce postavený člen League of E.V.I.L. se probijete skrze ulice a stoky, abyste se ujistili, že každá část plánu vyjde, jak má. Nebo, přinejmenším rozptýlíte všechny, aby ostatní mohli plnit své hrůzostrašné plány.

 

Tady je plán:

Jako v nedávných adventurách si zde budete volit hrdinu a postupně se budete probojovávat skrze zástup silnějších a silnějších protivníků. Karty a „poklady“ si do svého balíčku budete přidávat po každé výhře. Pokud prohrajete, je to na dobro a musíte začít znovu.

Onward to Dalaran!

The Dalaran Heist umožňuje hráčům více možností, jak hrát než kdy předtím. Najdete více možností si hru přizpůsobit, více bossů a více možností, jak prožít šarvátky v kouzelném městě.

 • Výbavy hrdinů: Kromě 9 hratelných hrdinů si můžete odemykat nové Hero Power a Decky ve vaší honbě za poražením obránců Dalaranu
 • Několik kapitol: Tento týden odstartujeme s Dalaranskou Bankou a Violet Holdem. Tato Adventura se bude odehrávat celkově v 5 kapitolách, každá s vlastními pravidly, událostmi a jinými souboji.
 • Přátelské souboje: Upravte svůj Adventure deck s pomocí přátelského hospodského.
 • Anomaly Mode: Uvrhněte Dalaran do absolutního chaosu a zahrajte si kapitolu s náhodnými speciálními pravidly. Bude to těžší? Bude to lehčí? Můžeme pouze zajistit, že to bude šílenější.
 • Heroic Mód: Pouze pro zakartěné hráče: Zvládnete porazit ultimátní verzi všech Bossů?

Prize of Shadows – Acquired from completing The Dalaran Heist in Normal mode.Got Away with it! – Acquired from completing The Dalaran Heist in Heroic mode.

Ceny a odměny

Začněte zdarma!

Otevřete trezor a jako šílenci si nahrabte co nejvíce kořisti to půjde. První hrdina a kapitola budou zdarma pro všechny!

Odemykání dalších kapitol

Kapitoly budou vycházet další 3 týdny v kuse, budoucí kapitoly budou k dispozici ke koupi buďto jako balíček se všemi kapitolami za 19,99 dolarů (momentálně asi 460kč) nebo jednotlivě za 700 goldů nebo 6,99 dolarů (tedy 160kč). Banka i Violet Hold budou k dispozici hned při vydání. Koupí banky si navíc odemknete 2 další hrdiny.

Získejte až 16 balíčků

Získejte 3 Rise of Shadows balíčky za projetí každé kapitoly a navíc 1 Golden Classic Pack za dokončení všech! Navíc získáte 2 card backy za dokončení na normal/heroic obtížnost.

Získejte svojí zlatou Legendárku!

Jakmile budete vlastnit všech 5 kapitol, získáte i zlatou legendární kartu Zayle, Shadow Cloak. Díky ní v decku vždy začnete s jedním z 5 sestavených EVIL decků!

Golden Zayle, Shadow Cloak

Vylepšení hry a opravy bugů

 • Hráči se mohou nyní po odpojení, pádu hry, nebo vypnutí hry znovu připojit do obsahu pro jednoho hráče a začít tam, kde skončili.

 • Kalecgos už nyní nezlevňuje další spell, pokud se ten první nepovede.

 • Explosive Runes nyní dávají správný damage minionům, kteří se transformují.

 • Opravena chyba, kde se Nat, the Darkfisher spouštěl více než 50 % kol.

 • Změněna podmínka u Prismatic Lens, která nyní prohodí ceny, když se lízne spell a minion, místo toho, aby vyžadovala, že obě karty skončí ve vaší ruce. (Pokud si líznete spell „Cast when drawn“ tak se ceny prohodí)

 •  Opravena chyba, která způsobovala, že Da Undatakah nevrací spelly, které na něj byly vycastěné po zkopírovaní deathrattlu od Test Subject.

 • Opravena chyba, která způsobovala, že Twilight’s Call oživoval miniony, kteří dostali Deathrattle z karet, jako Soul of the Murloc.

 • Opravena chyba, díky které Twilight’s Call neoživoval Deathrattle miniony, kteří byli Silenced než umřeli.

 • Opravena zamrznutí způsobené zahráním Unseen Saboteura, který potom vyvolal Chameleose, který se změnil na spell.

 • Opravena chyba, která způsobovala špatné zdvojnásobení healing efekt, pokd byly na stole karty Crystalsmith Kangor and Auchenai Soulpriest.

 • Opravena chyba, která způsobila špatnou transoformaci Flobbidinous Floop při zahrání s Faceless Manipulator.

 • Opravena chyba, kdy Eviscerate vytáhlý Unseen Saboteurem mohla dát combo poškození.

 • Opravena chyba, kdy minioni donuceni útočit neměli upravenou cenu kvůli Freezing Trap.

 • Opravena chyba, kdy se během Mulliganu mohly ztratit HP minionů (Thaiština).

 • [Android] Upravena instalace a patchování, aby bylo podobnější na všech platformách.

 • [Android] Opravena chyba, která způsobovala, že některé tablety používaly rozhraní pro mobily.

 • [Mobile] Opravena chyba, která způsobovala zmizení textu při změně na neanglickou verzi hry.

 • [Android] Opraveno několik chyb při instalaci, které se objevovaly na Pixel zařízeních.

 • [Rumble Run] Opravena chyba, kde Freezing Trap zničila protivníkovu Shrine bez toho, aby zanechala neaktivní Shrine.


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Sebastian 17.05.2019 07:09

Nevim, proste nechapu, jak tohle muze nekoho bavit. Pro me neskutecna nuda ten run, jsem rad, ze to je placeny, alespon se nemusim trapit s dalsimi kridly.

Frajda#2225 17.05.2019 08:15

Me zase trapi cist flame komenty a potkavat na ranked kazdou druhou hru rogunu.
Rozhodne ne ta adventura

Na Dalaraaan!

Jax 17.05.2019 10:38

Frajda#2225

Jako adventura rozhodně baví. Jinak už potkávám na rankedu jenom roguny.Pokud potkám jinou clasu,tak sem hodím post :-))) Dále stačí v každé části porazit jen 5 bossů a 3 balíky jsou doma.Rozhodně je tahle adventura víc motivující než předchozí adventury.Ten zlatej balík z classic setu za dokončení celé adventury stojí za ten uplynulý čas.

Sebastian 19.05.2019 18:02

Frajda#2225
Je fajn, ze to nekoho bavi, alespon to vyvojari nedelaji zbytecne

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet